10249 ATLANTIC BLUE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10249 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1920kg |
| Block | 10249 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3195kg |
| Block | 10249 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 5 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1065kg |